Kihle, Harald(1905-1997)
Hestehandler 1974
Fargelitografi, lysmål
29x38
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -74
Nummerert nede t.v.: 11/125. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Tilslag NOK 9 000