Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Morgensol

Olje på plate
35x27
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 38 000