Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Wankel, Charlotte(1888-1969)
Figurer 1960

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.v.: CW 60

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00