Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Wankel, Charlotte (1888-1969)
Figurer 1960

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.v.: CW 60

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering