Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fra Eikvåg 1882

Olje på mahogniplate
31x49
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten. Paris 82

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 95 000