Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fra Eikvåg 1882
Olje på mahogniplate
31x49
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten. Paris 82
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 95 000
Olje på mahogniplate
31x49
Vurdering
NOK 70 000–90 000