Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilbåt i lett bris
Olje på lerret
67x73
Signert nede t.v.: THolmboe
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
67x73
Signert nede t.v.: THolmboe
Vurdering