Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilbåt i lett bris

Olje på lerret
67x73
Signert nede t.v.: THolmboe

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 60 000