Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Morgen ved en bygdevei, Mandal

Olje på lerret
82x128
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Morgen ved en bygdevei af Amaldus Nielsen". Antagelig signert, datert og påtegnet med annen tittel samme sted: "Mandalsegn (1905) af Amaldus Nielsen".

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 90 000