Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Det indre av en furuskog 1856

Olje på lerret
89x125
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1856

Haverkamp nr. 243.

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00