Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Interiør 1915

Olje på lerret
80x93
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 25 000 med forbehold