Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Interiør 1915
Olje på lerret
80x93
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000 med forbehold
Olje på lerret
80x93
Vurdering