Kavli, Arne(1878-1970)
Fra en hage 1916
Olje på lerret
64x67
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -16
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Olje på lerret
64x67
Vurdering