Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Kaarbø, Ragnhild(1889-1949)
Landsby

Olje på plate
46x37
Signert nede t.h.: Ragnhild Kaarbö

Påtegnet og datert, antagelig av kunstneren på baksiden av platen: "-Paris 1920".

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 13 000