Kaarbø, Ragnhild(1889-1949)
Landsby
Olje på plate
46x37
Signert nede t.h.: Ragnhild Kaarbö
Påtegnet og datert, antagelig av kunstneren på baksiden av platen: "-Paris 1920".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000