Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Dromedarer 1939
Wankel, Charlotte (1888-1969)
Dromedarer 1939

Olje på lerret
50x40
Signert og datert nede t.v.: CW 39

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 65 000