Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
Sommerlandskap 1944

Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1944

Antagelig fra Hvaler.

Vurdering

Tilslag NOK 17 000