Krohg, Per(1889-1965)
Sommerlandskap 1944
Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1944
Antagelig fra Hvaler.
Vurdering
Tilslag NOK 17 000
Olje på plate
81x100
Antagelig fra Hvaler.
Vurdering