Bøe, Frants(1820-1891)
En rype og multebær 1874
Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: F Böe. 1874.
Påtegnet med tittel o.a. på baksiden, på blindrammen: "En Rype og Multebær. Malet af F Böe i Bergen Tilhörer Hr Olrog.".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000