Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Seignac, Guillaume(1870-1924)
Oppvåkningen

Olje på lerret
65x92
Signert nede t.v.: G-Seignac

Påtegnet med tittel på fransk på baksiden, på blindrammen: "Le Réveil".

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 115 000