Keyser, Ragnhild(1889-1943)
Sydlandsk landskap med hus 1920
Olje på plate
46x37
Signert og datert nede t.h.: Ragnhild Keyser 1920
Rogaland kunstmuseum Stavanger.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00