Widerberg, Frans(1934-2017)
Landskap, hund, pike
Olje på lerret
101x80
Signert nede t.v.: Frans W
Kunstnerforbundet, Oslo 1975, kat.nr. 15 med tittel: "Landskap, hund, pike".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 86 000