Munch-Auksjonen 2011

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00

Store sal, Gamle Logen

Det syke barn I 1897
Munch, Edvard (1863-1944)
Det syke barn I 1897

Fargelitografi trykket i svart og grått
Arket: 495x645 mm Motivet: 420x567 mm
på middels tykt beige papir, oppklebet på papp Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv Munch 97. Signert i platen nede t.h.: E. Munch

1896
Woll 72 VIII.

UTSTILT:

Brüssel, Seoul, Tønsberg 2006.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 800 000