Jarl
Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 457x614 mm Motivet: 355x340 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1912
Woll 409.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00
Tilslag NOK 32 000