Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00
Ottilie Schiefler

Fargelitografi trykket i lys brunrød på middels
Arket: 489-495x360 mm Motivet: 350x300 mm
tynt papir Signert med blyant nede t.h.: Edvard Munch

1907
Woll 295.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Tilslag NOK 70 000