Munch-Auksjonen 2011

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00

Store sal, Gamle Logen

Munch, Edvard (1863-1944)
På kjærlighetens bølger

Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 415-420 mm Motivet: 360x530 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 81.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Tilslag NOK 660 000