Munch-Auksjonen 2011

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00

Store sal, Gamle Logen

Stanislaw Przybyszewski
Munch, Edvard (1863-1944)
Stanislaw Przybyszewski

Litografi trykket i svart på tykt
Arket: 718x550 mm Motivet: 545x443 mm
gråhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1895 (?)
Woll 45 III.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000