Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Jynge, Gert(1904-1994)
Fra Frankrike 1927

Olje på lerret
46x60
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Jynge Aclus -27

Vurdering

Tilslag NOK 7 000