Jynge, Gert(1904-1994)
Fra Frankrike 1927
Olje på lerret
46x60
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Jynge Aclus -27
Vurdering
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
46x60
Vurdering