Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Castberg, Johan(1911-1988)
Portrett av Wenche Foss i en rolle 1952

Olje på lerret
130x121
Signert og datert oppe t.v.: Castberg 52

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000