Martin, Francois
Seilskuter i havn 1885
Olje på lerret
42x65
Signert og datert nede t.v.: F. Martin. 1885
(Fransk kunstner)
Vurdering
NOK 15 000
Olje på lerret
42x65
(Fransk kunstner)
Vurdering
NOK 15 000