Werenskiold, Erik(1855-1938)
Landskap i Bærum, Kolsåstoppen og Skaugumåsen 19
Litografi, oppklebet på papp
315x445 mm
19 Signert og datert med blyant nede t.h.: EW. 1919
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 2 000