Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Omfavnelsen

Litografi, lysmål
56x58
Signert i platen nede t.v.: -P. Picasso. Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 67/125. Påtegnet med tittel på baksiden: "L'Etreinte-Omfavnelsen". Lito etter et maleri fra ca. 1900.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000