Urdal, Atle(1913-1988)
Kystlandskap
Olje på lerret
60x120
Signert nede t.h.: Atle Urdal.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
60x120
Vurdering