Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Ved North Foreland, Kanalen 1889

Olje på lerret
91x135
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Johnssen. Kr. ania 1889

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "(Ved North-Foreland) af Hjalmar Johnssen februar 1899.".

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000