Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Adam, Marie-Edouard(1847-1929)
Seilskuten Pericles 1909

Olje på lerret
60x92
Signert og datert nede t.h.: Ed. Adam 1909 Havre

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000