Adam, Marie-Edouard(1847-1929)
Seilskuten Pericles 1909
Olje på lerret
60x92
Signert og datert nede t.h.: Ed. Adam 1909 Havre
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
60x92
Vurdering
NOK 5 000