Komposisjon 1991
Olje på papir
36x48
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 91.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på papir
36x48
Vurdering