Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Fearnley, Thomas(1802-1842)
Figurer i skogslandskap 1835

Blyant på papir
37x53
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: auf den Brunick 10 aug 35 TF

I august 1835 var Thomas Fearnley i nærheten av Brienz i Sveits, hvor han tegnet og malte studier.

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 7 000