Fearnley, Thomas(1802-1842)
Figurer i skogslandskap 1835
Blyant på papir
37x53
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: auf den Brunick 10 aug 35 TF
I august 1835 var Thomas Fearnley i nærheten av Brienz i Sveits, hvor han tegnet og malte studier.
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 7 000