Reitan, Elling(1949-)
Rød jord 1999
Akvarell på papir, montert på lerret
57x77
Signert og datert nede t.h.: Elling Reitan 99
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000