Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Bylandskap

Olje på plate
17x19
Signert nede t.v.: Aulie

Kunstforeningen København 1964, kat.nr. 61.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00