Grande, Severin(1869-1934)
Oppstilling med blomster i ateliervindu 1917
Olje på lerret
89x100
Signert og datert nede t.v. : S Grande -1917
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
89x100
Vurdering