Lund, Bernt(1812-1885)
På vei til seters
Olje på lerret
63x84
Signert nede t.h.: B Lund.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
63x84
Signert nede t.h.: B Lund.
Vurdering