Hagen, Else(1914-2010)
Kvinne og mann
Fargelitografi, lysmål
71x43
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummerert nede t.v.: 142/260.
Vurdering
NOK 500
Tilslag NOK 1 800
Fargelitografi, lysmål
71x43
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummerert nede t.v.: 142/260.
Vurdering
NOK 500