Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Nakne personer 1966

Radering, lysmål
31x40 Arket: 41,8x50
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Signert og datert i platen nede t.h.: 22.10.66 II

Nummerert nede t.v.: 47/50.
Bloch nr. 1383, med tittel: "Personnages nus".

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 13 000