Jørgensen, Knut(1937-1991)
Figurer 1980
Olje på lerret
45x40
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1980
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
45x40
Vurdering
NOK 25 000–30 000