Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Figurer 1980

Olje på lerret
45x40
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1980

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 24 000