Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Sittende bjørn 1985

Bronse
H: 28 cm
Signert og datert på plinten: Skule 19 W 85

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000