Holbø, Halvdan(1907-1995)
Mot Gausdalskaret 1965-66
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbø 1965-66
Påtegnet med tittel samt Halvdan Holbø Lillehammer, på baksiden.
Kunstnernes Hus, Oslo 1968, kat.nr. 12.
Vurdering
Tilslag NOK 5 500