Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Holbø, Halvdan(1907-1995)
Mot Gausdalskaret 1965-66

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbø 1965-66

Påtegnet med tittel samt Halvdan Holbø Lillehammer, på baksiden.

Kunstnernes Hus, Oslo 1968, kat.nr. 12.

Vurdering

Tilslag NOK 5 500