Fjell, Kai(1907-1989)
Ung pike
Fargelitografi, lysmål
37x29
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 200/nr. 149. Fra 1961.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000
Fargelitografi, lysmål
37x29
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering