Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Landskap 1943
Rian, Johs. (1891-1981)
Landskap 1943

Olje på plate
46x53
Signert og datert nede t.h.: J Rian 43

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering