Bleken, Håkon(1929-)
Ibsenmappe: Hedda Gabler
Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 87, og nummerert nede t.v.: 78/160.
3. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1987. Originalforpakningen medfølger merket: Bleken HG 78.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000