Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Bleken, Håkon(1929-)
Ibsenmappe: Hedda Gabler

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 87, og nummerert nede t.v.: 78/160.

3. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1987. Originalforpakningen medfølger merket: Bleken HG 78.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000