Opdahl, Ørnulf(1944-)
Ibsenmappe: Rosmersholm
Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert nede t.h.: Ørnulf Opdahl, og nummerert nede t.v.: 87/160.
5. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1988. Originalforpakningen medfølger merket: 87 H. Ibsen ØO.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000