Widerberg, Frans(1934-2017)
Ibsenmappe: Peer Gynt
Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 10 er signert nede t.h.: FW, og nummerert nede t.v.: 111/160.
Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1985. Originalforpakningen medfølger merket: P.G. 111 Widerberg
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 97 000