Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Den syke 1875

Olje på lerret
51x41
Antagelig senere signert og datert nede t.v.: Hans Dahl 1926

Påtegnet og datert nede t.v.: Der Kranke 75

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00