Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
160
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Dahl, Hans
(1849-1937)
Frisk bris
Olje på lerret
66x99
Usignert
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00