Reiss-Andersen, Gunnar(1896-1964)
Kystlandskap 1945
Olje på plate
38x45
Signert og datert nede t.v.: G. Reiss-Andersen -45.
Vurdering
Tilslag NOK 3 200
Olje på plate
38x45
Vurdering