Hasaas, Olaf(1894-1977)
Parklandskap 1925
Olje på plate
31x27
Signert og noe utydelig datert nede t.h: Olaf Hasaas -25?
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
31x27
Vurdering