Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Hasaas, Olaf(1894-1977)
Parklandskap 1925

Olje på plate
31x27
Signert og noe utydelig datert nede t.h: Olaf Hasaas -25?

Vurdering

Tilslag NOK 4 000