Riis, Bendik(1911-1988)
Ved Bakken gård, Bandakdalen 1942
Olje på plate
65x80
Signert nede t.v.: Bendik Riis
Påtegnet nede t.v. over signaturen: "Ved Bakken gård Bandakdalen i august 1942 klokkene ringer i Dalom".
Vurdering
Olje på plate
65x80
Vurdering